La Siesta Apartamentos

  • 103 m²
  • 3 sovrum
  • 2 badrum
  • 6 gäster
  • 3 sängar

La Siesta Apartamentos Salou med 3 sovrum, som ligger ungefär 5 minuters gångavstånd från Torre Vella de Salou, erbjuder solarium för upp till 6 gäster. Boendet har ett väldigt bra läge, 2 km från PortAventura Aquatic Park och 2,1 km från Parque Municipal.

La Siesta Apartamentos har balkong och ett minikök samt utsikt över havet. För att förbättra din vistelse, finns en separat toalett och en dusch i den här lägenheten. Du kan också utnyttja hårtorkar, badlakan och handdukar i badrummet.

Ytterligare bekvämligheter inkluderar en solterrass.

Förutom ett minikök erbjuder boendet även matplats.

Den 103 m² stora lägenheten ligger i närheten av Monument a Jaume I. En 5 minuters promenad tar dig till Salous centrum. Det tar 10 minuter med bil att se PortAventura World. Du kommer att befinna dig cirka 10 minuters gångavstånd från busshållplatsen Carrer Barcelona.

Behöver du fler alternativ?
Check Top hotels near La Siesta Apartamentos Salou
Apartamento Centrico En Salou
Mobilpris

Apartamento Centrico En Salou

8.6
Fantastiskt 27 recensioner
67 m från boendet
Sun Beach Gisamar
Mobilpris

Sun Beach Gisamar

8.7
Fantastiskt 18 recensioner
67 m från boendet
USD 266 USD 239
per natt
Salou Centro Piscina Gisamar Reformado Ano 26
Mobilpris

Salou Centro Piscina Gisamar Reformado Ano 26

7.5
Bra 42 recensioner
102 m från boendet
USD 242 USD 218
per natt
    Hur man tar sig till hotellet

    Flygplatser

    Reus Flygplats
    12 km

    Tågstationer

    Tarragona Central Station
    11 km

    Faciliteter

    Internet

    • Gratis Wi-Fi i rummet

    Parkering

    • Parkering

    Aktiviteter

    • Golfbana

    Boendetjänster

    • Säkerhetsfack
    • Hushållning
    • Tvätt
    • Utflykts-/biljettservice

    Matställen

    • Restaurang
    • Snackbar
    • Matplats utomhus

    I köket

    • Elektrisk vattenkokare
    • Köksgeråd

    För barn

    • Barnsängar
    • Lekplats för barn
    • Barnklubb

    Fritid

    • Säsongsöppen utomhuspool
    • Strand
    • Karaoke
    • Underhållning
    • Solterass
    • Trädgård
    • Solarium
    • Utomhusbad
    • Grunda delen

    I rummen

    • Luftkonditionering
    • Uppvärmning
    • Ljudisolerade rum
    • Sittgrupp
    • Uteplats
    • Terrass
    • Te- och kaffefaciliteter
    • Matbord
    • Strykservice

    I badrummet

    • Tvättmaskin

    Utrustning

    • LCD-TV

    Design

    • Parkettgolv

    Allmänna faciliteter

    • Rökfria rum
    • Hiss

    Husdjur

    • Inga husdjur !

    Viktig information

    Incheckning: från 16:00 till 21:00
    Utcheckning: från 08:00 till 10:00
    LicensnummerHUTT-01162667
    • Information om extrasängar
    • Det tillhandahålls inga barnsängar i ett rum.
    Vanliga frågor
    • Finns det gratis Wi-Fi på La Siesta Apartamentos?
      Internet tillhandahålls gratis på La Siesta Apartamentos.
    • Accepterar La Siesta Apartamentos husdjur?
      La Siesta Apartamentos tillåter husdjur.
    • Hur stort är La Siesta Apartamentos?
      La Siesta Apartamentos är 103 m² stort.
    • Ligger lägenheten nära järnvägsstationen?
      Tarragona Central tågstation ligger ungefär 20 minuters bilfärd från lägenheten.

    Läge

    Map
    I närheten

    Flygplatser

    Reus Flygplats
    12 km

    Tågstationer

    Tarragona Central Station
    11 km

    Sevärdheter i närheten

    Restauranger i närheten

    Galleri

    Recensioner

    Inga recensioner ännu :(

    Om du bodde på detta hotell, dela din erfarenhet med oss

    Skriv recension

    Skriv recension

    När reste du?

    Ditt betyg

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Mycket dåligt
    Utmärkt

    Dina uppgifter

    Var kommer du ifrån?
    Tack! Tack för att du tog dig tid att dela din erfarenhet. Din recension kommer att publiceras inom kort.
    Gå till recensioner
    Recension har inte skickats.

    Kontakta oss

    Om du behöver mer än 4 rum, vänligen gör en förfrågan om gruppbokning.
    Dina uppgifter
    Ämne
    Meddelande
    La Siesta Apartamentos Salou

    Visa på karta:

    Sevärdheter
    Rekommenderade restauranger
    Kollektivtrafik
    Tack för din feedback
    Tack för att du prenumererar
    Stäng